INS
TercihGunleri
03
May 2017
Çanakkale Deprem Konferansı

DEPREM, BİNALARIMIZ, GÜÇLENDİRME ve ÖNLEMLER

Çanakkale bölgesinde ne tür depremler bekleniyor? 

Binalarımızda güvende miyiz?

Depreme karşı binalarımızı nasıl güçlendirmeliyiz? 

Depremden korunmak için almamız gereken tedbir ve önlemler nedir?

Hayatımızı ve geleceğimizi yakından ilgilendiren depreme ilişkin her konunun ele alınacağı,  Türkiye’nin en seçkin kurum ve üniversitelerinden yetkin kişilerin yer alacağı geniş kapsamlı etkinliğimize bütün halkımız davetlidir.

Deprem bölgesinde yer alan Çanakkale’de bilinçlendirme ve farkındalık yaratmak amacıyla kapsamlı bir deprem konferansı düzenlenecek.

Çanakkale Belediyesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Depremle Savaş Derneği ve AFAD-Çanakkale’nin katkılarıyla düzenlenen konferans, 9 Mayıs 2017 Salı günü 09:45 - 17:30 saatleri arasında ÇOMÜ İçdaş Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

“Deprem, Binalarımız, Güçlendirme ve Önlemler” başlığında gerçekleşecek olan Deprem Konferansına, Prof. Dr. Zeki Hasgür, Prof. Dr. Kadir Güler, Prof. Dr. Ali Malik Gözübol, Prof. Dr. Aydın Büyüksaraç, Prof. Dr. Erdinç Yiğitbaş, Prof. Dr. Orhun Köksal, Prof. Dr. Süha Özden, Doç. Dr. Celal Tunusluoğlu, Doç. Dr. Tolga Bekler, Yrd. Doç. Dr. Tolga Özden, İnş. Yük. Müh. Ali Bayraktar, Araş. Gör. Dr. Ozan Deniz ile Feyza Nur Bekler de konuşmacı olarak katılacak.

Hayatımızı ve geleceğimizi yakından ilgilendiren depreme ilişkin her konunun ele alınacağı konferansa, tüm vatandaşlarımız davetlidir. 

Detaylı bilgi için www.depremkonferansi.org adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Konferans afişi için tıklayınız.
Konferans programı için tıklayınız.